HERLEV

Kontakt

Her finder du de personer du dagligt kan kontakte hos All Creative A/S

Salg

Smedeholm 12-14
2730 Herlev

Tlf: +45 47 17 11 00
Fax: +45 47 17 20 88
E-mail: info@allcreative.dk

Mads Mernild

Salgsdirektør

Tlf +45 47 19 11 10
Mobil +45 22 25 00 00

mads@allcreative.dk

Kenneth von Müllen

Ekstern/Intern konsulent
Beregner

Tlf +45 47 19 11 05
Mobil +45 22 37 84 99

kenneth@allcreative.dk

Palle Sørensen

Intern konsulent
Beregner
Webmaster

Tlf +45 47 19 11 01
Mobil +45 28 35 52 05

palle@allcreative.dk

Poul Smith

Intern konsulent
Beregner

Tlf +45 47 19 11 02
Mobil +45 28 35 52 02

poul@allcreative.dk

John Nielsen

Konstruktør/Beregner

Tlf +45 47 19 11 09

Mobil -45 40 44 05 55

john@allcreative.dk

Niels Ellingsen

Ekstern konsulent

Tlf +45 47 19 11 08

Mobil +45 24 84 00 09

niels@allcreative.dk


HAVNDAL

Kontakt

Her finder du de personer du dagligt kan kontakte hos All Creative A/S

Produktion

Vesterbro 65
8970 Havndal

Tlf: +45 86 47 04 55
Fax: +45 86 47 07 54

Elsebeth Thomassen

Ordrekoordinator/
Intern konsulent

Tlf +45 47 19 11 00 

elsebeth@allcreative.dk

Søren Hertz

Beregner/indkøber

Tlf. +45 47 19 11 15

soren@allcreative.dk

Anders Munk

Teknisk Direktør

Tlf +45 47 19 11 12

anders@allcreative.dk

Thomas Lomholt

KONSTRUKTØR/GRAFIKER

Tlf +45 47 19 11 04

thomas@allcreative.dk

Tina Heitmann

Grafiker

Tlf +45 47 19 11 11

tina@allcreative.dk

Kate Ørum-Nielsen

Konstruktør/Designer

Tlf +45 47 19 11 18

kate@allcreative.dk

Per Sørensen

Bogholder

Tlf +45 47 19 11 13

per@allcreative.dk


SVERIGE

Kontakt

Vores eksterne konsulenter besøger dig gerne med henblik på at fremvise spændende og kreative løsninger til din opgave. Og vores interne konsulenter sidder altid klar til, at vejlede dig, kalkulere konkurrencedygtige tilbud, fremsende prøver og behandle dine ordrer.

Kickie Strand

Intern konsulent 

Tlf +46 734 23 61 81

kickie@allcreative.se